Masážní, relaxační a terapeutické studo v Liberci, provádíme kvalifikované služby ve fyzioterapeutické oblasti...

 

 
 

Breussova neurodistenzivní uvolňující masáž je velmi jemná a účinná metoda působící na nervový systém a pohybový aparát, především páteř. Působí skvěle na svaly okolo páteře a proto se s výhodou používá při bolestech zad, kde dokáže uvolnit meziobratlové ploténky a tím ulevit od bolesti, kterou může způsobit tlak na míšní nerv. Podle Rudolfa Breusse, autora této masáže, neexistují opotřebované ploténky, nýbrž zdegenerované, které se touto masáží regenerují. Mnohé problémy páteře jako bolesti meziobratlových plotének, ústřel atd. se zcela lehce, bez rizika a s dobrou prognózou dají dají touto masáží zmírnit či zcela vyléčit ve spojení s Dornovou metodou. Breussova masáž regeneruje meziobratlové ploténky, čímž vyřeší široké spektrum zdravotních potíží a mimo jiné vede k odbourávání hluboko uložených psychických problémů.

     Breussova masáž je výborná svým působením, klienti při ní zpravidla usínají při prvních hmatech a po masáži cítí výraznou psychickou úlevu. Není výjimkou, že se po takové masáži, která se s výhodou používá při různých metodách odblokování (nejčastěji Dornovou metodou), již nemusí odblokování pohybového aparátu provádět. Mnoho blokací máme způsobeno samotným stresem a proto začíná být Breussova masáž tak oblíbená. Při masáži se využívá účinků přírodního léčivého Třezalkového (Svatojánského) oleje, hedvábného papíru a energetizujících hmatů, tak aby se olej zapracoval do co nejhlubších vrstev svalstva až k obratlům a ploténkám. Klienti ji vnímají velmi příznivě a jsou překvapeni, jak neuvěřitelně jemnou metodou se jim dokáže ulevit od bolesti.
 

Cena kůry:

Breussova masáž

800 Kč

Při zakoupení permanentky na 9 kůr, desátou kůru pak obdržíte zdarma .
Kompletní informace o cenách, slevách a akcích, najdete v Ceníku služeb

  V   našem   studiu používáme výhradně přírodní   produkty a kvalitní   kosmetiku!                           Přirodní masážní oleje a kvalitní kosmetika - klikni pro info...


  V našem  studiu  se Vám    bude   věnovat certifikovaný   masér


  Certifikace


    Věnujte    krásný dárek svým blízkým formou poukazu na masáže či terapie.

Dárkový poukaz RelaxMax...


 
 
 

 
                 

Design by Oli
© RelaxMax