Klasická regenerační masáž (též nazývaná "Švédská"). Masáž je umění dotyku. Je to umění, které lze použít k utišení bolesti, zmírnění napětí a uklidnění.  Pro mnohé z nás, jsou bolesti v zádech  běžným pocitem, zvykli jsme si, na něj. Často si teprve až po masáži uvědomíme, že naše svaly byly namožené, bolestivě napjaté a že překonávání nepříjemných pocitů s tím spojených, nás stojí spoustu energie. Masáž nám dá ochutnat pocit uvolnění a pozitivního naladění, můžeme náhle volně dýchat a pohybovat se.

      Jedná se o masáž odstraňující únavu a posílení regenerace organismu. Odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Napomáhá lepšímu prokrvení a návratu žilní krve a mízy z periferií do oběhového centra. Způsobuje značné prokrvení především svalového a vazivového aparátu, ale druhotně i vnitřních orgánů. Dochází při ní ke zrychlení výměny látkové, vytlačení odpadních, balastních látek (např. solí vápníku, kyseliny mléčné, vody…) do kapilárního a lymfatického řečiště. Ztuhlý svalový systém reaguje uvolněním jednotlivých vláken, povolením spazmů. Nastupuje celková regenerace organismu, odstranění únavy, pocit lehkosti a volnosti těla (hlavně při celkové masáži). Masáž může prospět i kloubům díky prokrvení a vybalancování svalových skupin klouby fixujících. Každou dekádou je, bohužel, zhruba deset procent svaloviny přeměněno na vazivo. Ke zpomalení tohoto procesu přispívá nejenom pohybová aktivita ale i klasická masáž.

     U klasické masáže se provádějí vydatnější a hloubkovější hmaty, které uvolňují nejen zatuhlá místa (spazmy) ve svalové soustavě ale i nahromaděné únavové látky např. kyselinu mléčnou ve svalech. Upřednostňuje se masáž celková, ale nejčastěji se používá masáž zad a šíje. V našem studiu provádíme masáže podle nejmodernějších trendů v oblasti regenerace lidského organizmu. Účinek masáže je závislý především na působení jednotlivých hmatů, na jejich intenzitě rychlosti, směru a vlastním provedení. Dále velmi záleží na vlivu pomocných masážích prostředků, ale i na vlivu prostředí, kde se masáž provádí. Všem těmto aspektům věnujeme Maximální pozornost tak, aby náš klient dostal to nejlepší.

 

Cena kůry:

Klasická masáž

dle rozsahu / od 800 Kč

Při zakoupení permanentky na 9 masáží desátou masáž obdržíte zdarma .
Kompletní informace o cenách, slevách a akcích, najdete v Ceníku služeb

 


    V našem  studiu používáme výhradně přírodní   produkty a kvalitní   kosmetiku!                           Přirodní masážní oleje a kvalitní kosmetika - klikni pro info...


   V našem studiu se Vám   bude   věnovat certifikovaný   masér 


Certifikace


     Věnujte    krásný dárek svým blízkým formou  poukazu na masáže či terapie.

Dárkový poukaz RelaxMax...


 
 


 

 

                 

Design by Oli
© RelaxMax