REIKI

Reiki (japonsky: レイキ) je léčebný systém vycházející z východních fylozofiií. Slovo „reiki“ je název pro životodárnou energii (Rei - životodárný,  Ki = energie). Reiki bylo znovuobjeveno v Japonsku  Dr. Mikado Usuim. Skutečný počátek Reiki vysledovat patrně nelze z toho důvodu, že jsou zde podobnosti s ještě staršími metodami. Reiki předpokládá existenci energetických center (čaker) a drah (meridiánů) v lidském těle. Pokud jsou čakry vyrovnané a v meridiánech proudí energie bez překážek, je člověk zdravý a vitální. Dále Reiki předpokládá existenci zdroje energie, který bývá různě nazýván, ale jeho existence není hmotně prokazatelná. Reikisté (lidé zasvěcení do Reiki) používají techniku přikládání dlaní, či bezkontaktní techniku, čímž dojde k předávání energie Ki  ze zdroje Rei příjemci/nemocnému. Zasvěcený funguje jen jako prostředník mezi zdrojem Reiki a příjemcem, svou energii nedává ani neztrácí. Reikisté se nepovažují za léčitele. Účinnost metody Reiki není dle oficiální vědy nijak prokázaná. Ve velké řadě případů, však po aplikaci Reiki došlo k zlepšení zdravotního stavu příjemce.

     Reiki je také prezentována jako bezkontaktní masáž. Zásobuje orgány energií, stimuluje jejich funkce, vyrovnává energetické pole člověka, aktivizuje vlastní síly organismu, čistí tělo od nashromážděných jedovatých a škodlivých látek.

     Reiki je velmi jemná a blahodárná životní energie, působící jak v rovině fyzického těla, tak i lidské psychiky a pomáhá vlastnímu duchovnímu růstu člověka. Reiki se doporučuje při stresech, apatii, nervozitě, poruchách spánku, krevního tlaku, neuralgiích, plynatosti. Při nemocech vnitřních orgánů, akutních i chronických onemocněních. Aplikuje se před a po operaci, při stavech po úrazech, popáleninách, kožních problémech aj. Normalizuje nervový systém, zvyšuje imunitu organismu, upravuje spánek atd.

Síla Reiki. Reiki může předávat pouze člověk, který prošel zasvěcením. Zasvěcený má možnost čerpat energii z okolí a tu dávat buď sobě při samoléčení nebo druhým při předávání Reiki. Nejlepší podmínky pro předávání jsou takové, kdy je příjemce v klidu. Zasvěcený už ví, jak postupovat rukama po jeho těle, nebo bezkontaktně, ale energie se sama přelévá tam, kde je jí nejvíc potřeba. Základní předávání energie trvá přibližně hodinu při relaxační hudbě a šeru. O příjemce se staráme, jako kdyby to byl náš blízký přítel. Reiki se dá také posílat na dálku v určitém čase, nebo dorazí po časové ose v naplánovanou dobu.

     Obavy z natažení negativní energie z příjemce do předávajícího a obráceně jsou zbytečné. Osoby, zvířata či rostliny, které tuto energii přijímají se uzdravují, očišťují a harmonizují.

       Předávající cítí na rukách  teplo, chlad, nebo zvláštní brnění, které se často přirovnává, jako když ve vaně ze shora mačkáte pěnu do vody.

      Příjemce při sezení Reiki může zažít různé pocity a vjemy. Může pociťovat veliké teplo nebo naopak chlad. Mohou se projevit silné emoce, například smích nebo naopak pláč. Všechny tyto emoce je třeba nechat volně proběhnout. Vy jako příjemce můžete zažít čichové, barevné nebo obrazové vjemy. V každém případě se vždy jedná o pozitivní léčebný, očistný či harmonizační účinek. Reiki nemá žádné kontraindikace.

Reikisté se drží následujících pěti doporučení:
1) Právě dnes se nerozčiluj
2) Právě dnes si nedělej starosti
3) Právě dnes si na své živobytí vydělávej čestným způsobem
4) Právě dnes buď milý/á k bytostem ve svém okolí
5) Právě dnes buď vděčný/á za všechna požehnání

 

 
        Těšíme se na Vaši návštěvu v příjemném prostředí našeho studia.
 
                                                           Mistr ReiKi Oldřich Spěváček

Zasvěcení do ReiKi

Cena kůry:

ReiKi

cca 30 min/ 500 Kč

Při zakoupení permanentky na 9 sezení, ušetříte při každé návštěvě 10%. Desáté sezení pak obdržíte zdarma .
Kompletní informace o cenách, slevách a akcích, najdete v Ceníku služeb

 


   V   našem   studiu používáme výhradně přírodní   produkty a kvalitní   kosmetiku!                           


   V našem studiu se Vám   bude   věnovat certifikovaný   masér


  Náš tým    

Certifikace


    Věnujte    krásný dárek svým blízkým formou  poukazu na masáže či terapie.

Dárkový poukaz RelaxMax...


 

 
 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
                 

 

Design by Oli
© RelaxMax